Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 20. a 28. kolo
Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 9/2012, vloženo dne 02.05.2012
[Stálý odkaz na článek]
II.třída - okresní přebor muži 20. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
A1A2001
| Jedovnice
| Sloup
| NE 06.05 16:30
| Čempel
| Paneš,Manoušek
|
|
|
A1A2002
| Blansko B
| Skalice
| NE 06.05 16:30
| Brno venkov
| Brno venkov,Brno venkov
|
| Mlýnská ul.
|
A1A2003
| Olešnice
| Doubravice
| NE 06.05 16:30
| Kosička
| Strya Milan,Strya Lukáš
|
|
|
A1A2004
| Kořenec
| Boskovice B
| PÁ 04.05 18:00
| Korbel
| Cápal,Lazar
|
|
|
A1A2005
| Olomučany
| Drnovice
| NE 06.05 13:30
| Sehnal
| Zaoral,Tejkal
| SD2
|
|
A1A2006
| Rudice
| Vysočany
| SO 05.05 16:30
| Novotný A.
| Novotný D.,Matušů ml.
|
|
|
A1A2007
| Letovice
| Šošůvka
| NE 06.05 16:30
| Brno město
| Brno město,Brno město
|
|
|
III.třída muži 20. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
A2A2001
| V.Opatovice
| Bořitov B
| NE 06.05 16:30
| Cápal
| Jurdič,Lakomý
|
|
|
A2A2002
| Vavřinec
| Kotvrdovice
| NE 06.05 16:30
| Zaoral
| Tejkal,Sehnal
| SD2
|
|
A2A2003
| Ráječko B
| Knínice
| SO 05.05 16:30
| Hřava
| Hoza,Žigová
|
|
|
A2A2004
| Lysice
| Lipůvka
| NE 06.05 16:30
| Lazar
| Bureš,Pinkava
|
|
|
A2A2005
| Vísky
| Vilémovice
| NE 06.05 16:30
| Brno město
| Pospíšil Jiří,Nečas
|
|
|
A2A2006
| Kunštát B
| Ostrov
| SO 05.05 16:30
| Korbel
| Lazar,Bureš
|
|
|
A2A2007
| Benešov
| Vranová
| NE 06.05 16:30
| Barák
| Flek,Matušů ml.
|
|
|
IV.třída muži - sk.A 20. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
A3A2001
| Jedovnice B
| Adamov
| SO 05.05 16:30
| Manoušek
| Čempel SD3,Sehnal
|
|
|
A3A2002
| Rozstání
| Olomučany B
| NE 06.05 16:30
| Stloukal
|
|
|
|
A3A2003
| Bukovina
| Vilémovice B
| NE 06.05 16:30
| Váňa SD1
|
|
| Bukovinka
|
A3A2004
| Lažánky
| Lažany
| NE 06.05 16:30
| Brno venkov
| Brno venkov,Jalový
|
|
|
IV.třída muži - sk.B 20. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
A3B2001
| Svitávka
| Cetkovice
| SO 05.05 16:30
| Mořkovský
| Flek
|
|
|
A3B2002
| Kořenec B
| Voděrady
| NE 06.05 16:30
| Grenar
|
|
| Voděrady
|
A3B2003
| Skalice B
| Valchov
| NE 06.05 13:15
| Tomaštík
| Hoza,Žigová
|
|
|
A3B2004
| Lomnice
| Doubravice B
| NE 06.05 16:30
| Mořkovský
|
|
|
|
II.třída - OP dorost, sk. A 20. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
C1A2001
| Jedovnice
| Adamov
| NE 06.05 14:15
| Manoušek
|
|
|
|
C1A2002
| Sloup
| Kotvrdovice
| NE 06.05 13:15
| Váňa SD1
|
|
|
|
C1A2003
| Ráječko
| Skalice
| NE 06.05 13:30
| Hlubinka
|
|
|
|
C1A2004
| Č.Hora
| Lipůvka
| NE 06.05 13:45
| Landa
|
|
|
|
II.třída - OP dorost, sk. B 20. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
C1B2001
| V.Opatovice
| Vísky
| NE 06.05 13:45
| Lakomý
|
|
|
|
C1B2002
| Svitávka
| Cetkovice
| SO 05.05 13:45
| Flek
|
|
|
|
C1B2003
| Olešnice
| Voděrady
| NE 06.05 13:00
| Grenar
|
|
| Voděrady
|
C1B2004
| Drnovice
| Letovice
| SO 05.05 16:30
| Pinkava
|
|
|
|
Okresní přebor starší žáci sk.A 14. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
E1A1401
| Boskovice B
| Rudice
| NE 06.05 10:00
| Musil
|
|
| umělá tráva
|
E1A1402
| Lipovec
| Olomučany
| NE 06.05 10:00
| Pernica
|
|
|
|
E1A1403
| Lipůvka
| Ráječko
| NE 06.05 11:00
| Vala
|
|
|
|
E1A1404
| Doubravice
| volný los
| NE 06.05 10:00
|
|
|
|
|
E1A1405
| Sloup
| Kotvrdovice
| NE 06.05 10:00
| Váňa SD 1
|
|
|
|
Okresní přebor starší žáci sk.B 14. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
E1B1401
| Knínice
| volný los
| NE 06.05 10:00
|
|
|
|
|
E1B1402
| Letovice
| Vísky
| NE 06.05 10:00
| Pospíšil Jiří
|
|
|
|
E1B1403
| Cetkovice
| V.Opatovice
| SO 05.05 10:00
| Lakomý
|
|
|
|
E1B1404
| Kunštát
| Lysice
| SO 05.05 14:30
| Bureš
|
|
|
|
E1B1405
| Drnovice
| Svitávka
| SO 05.05 14:00
| Pinkava
|
|
|
|
OP mladší žáci 7+1 14. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
F1A1401
| Knínice
| Č.Hora
| SO 05.05 10:00
| Cápal
|
|
|
|
F1A1402
| V.Opatovice
| Jedovnice
| SO 05.05 13:45
| Lakomý
|
|
|
|
F1A1403
| Blansko B
| Boskovice B
| NE 06.05 10:15
| Jalový
|
|
| Údolní ul.
|
F1A1404
| Kunštát
| Olešnice
| SO 05.05 12:45
| Bureš
|
|
|
|
F1A1405
| Olomučany
| Svitávka
| SO 05.05 13:45
| Čempel SD3
|
|
|
|
Okresní přebor ženy 15. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
J1A1501
| Kunštát
| Kostelec B
| NE 06.05 10:00
| Pivoda
|
|
|
|
J1A1502
| Ráječko
| Drnovice
| SO 05.05 13:30
| Hoza SD3
|
|
|
|
J1A1503
| Boskovice
| Lipová
| PÁ 04.05 19:00
| Grenar
|
|
| umělá tráva
|
MSDŽ - skupina "C" 14. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Rozhodčí
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
J2C1404
| Kotvrdovice
| Jevišovice
| NE 06.05 10:30
| Likař
| Barák,Flek
|
|
|
Brno venkov OP muži 21. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
A1A2104
| Říčany
| Moutnice
| SO 05.05 16:30
| Nečas
| Váňa,Pospíšil Jiří
| SD1
|
|
III. třída muži - sk. B 21. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
A2B2101
| Drásov
| Zbýšov B
| SO 05.05 16:30
| Vala
| Landa
| SD1
|
|
Brno městoII.třída - městský přebor muži 19. koloA1A1906
| ČAFC
| Sparta B
| SO 05.05 16:30
| Janča
| Zaoral
|
| Tuřany
|
III.třída muži - o postup 2. kolo A2P0204
| Slatina B
| Jundrov
| SO 05.05 16:30
| Stloukal
| Ševčík
|
|
|
IV.třída muži - sk.A 28. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
A3A2801
| Jedovnice B
| Lažany
| ÚT 08.05 16:30
| Pivoda
| Jalový,Vala
|
|
|
A3A2802
| Lažánky
| Vilémovice B
| ÚT 08.05 16:30
| Stloukal
| Ševčík,Janča
|
|
|
A3A2803
| Bukovina
| Olomučany B
| ÚT 08.05 16:30
| Hřava
| Hoza,Tomaštík
|
| Bukovinka
|
A3A2804
| Rozstání
| Adamov
| ÚT 08.05 16:30
| Čempel
| Manoušek,Tejkal
|
|
|
IV.třída muži - sk.B 28. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
A3B2801
| Svitávka
| Doubravice B
| ÚT 08.05 16:30
| Flek
| Zaoral,Cápal
|
|
|
A3B2802
| Lomnice
| Valchov
| ÚT 08.05 16:30
| Landa
| Barák,Strya Lukáš
|
|
|
A3B2803
| Skalice B
| Voděrady
| ÚT 08.05 16:30
| Paneš
| Žigová,Musil
|
| Voděrady
|
A3B2804
| Kořenec B
| Cetkovice
| ÚT 08.05 16:30
| Pospíšil Jiří
| Mořkovský,Nečas
|
|
|
II.třída - OP dorost, sk. A 28. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
C1A2801
| Jedovnice
| Lipůvka
| ÚT 08.05 14:15
| Jalový
|
|
|
|
C1A2802
| Č.Hora
| Skalice
| ÚT 08.05 15:00
| Váňa
|
|
|
|
C1A2803
| Ráječko
| Kotvrdovice
| ÚT 08.05 16:30
| Pernica
|
|
|
|
C1A2804
| Sloup
| Adamov
| ÚT 08.05 13:15
| Grenar
|
|
|
|
II.třída - OP dorost, sk. B 28. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
C1B2801
| V.Opatovice
| Letovice
| ÚT 08.05 13:45
| Lakomý
|
|
|
|
C1B2802
| Drnovice
| Voděrady
| ÚT 08.05 13:30
| Žigová
| Paneš
|
| Voděrady
|
C1B2803
| Olešnice
| Cetkovice
| ÚT 08.05 13:45
| Pinkava
|
|
|
|
C1B2804
| Svitávka
| Vísky
| ÚT 08.05 13:45
| Cápal
|
|
|
|
FINÁLE okresního poháru FAČR: ÚTERÝ 8. května 2012 - 16.30 hodin – fotbalový areál ASK LipůvkaKrál – Lazar,Bureš
Podobné články:
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 25. kolo - ze dne 04.06.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 24. kolo - ze dne 28.05.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 21. kolo - ze dne 09.05.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 19. a 27. kolo - ze dne 23.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 18. kolo - ze dne 17.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 17. kolo - ze dne 11.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 16. kolo - ze dne 03.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 15. kolo - ze dne 28.03.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 14. kolo - ze dne 11.11.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 13. kolo - ze dne 02.11.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 9. kolo - ze dne 03.10.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 7. kolo - ze dne 20.09.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 5. kolo - ze dne 06.09.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - dohrávka - ze dne 23.08.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 3. kolo - ze dne 23.08.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 2. kolo - ze dne 15.08.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 30. kolo IV. třídy mužů - ze dne 17.06.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 26. kolo - ze dne 14.06.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 25. kolo - ze dne 07.06.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 24. kolo - ze dne 30.05.2011 (3)
Všechny články z tohoto čísla (9/2012):
Rubrika: Zpravodajství
Aktuální provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 26. 4. - 6. 5. 2012
Aktuální provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 3. - 13. 5. 2012
Boskovice omezí noční život
Další městské byty se prodávat nebudou
Grantový systém přinesl byrokracii
Hlasování pod dohledem elektronického systému
Knihovna v novém
Mezi odpadky převažovaly pneumatiky
O vítězi rozhodnou diváci
Opravený kostel bodoval v soutěži památek
Opraví střechu
Otázky pro starostu Svitávky
Po stopách ptáčníka Velena
Podnikatelé s vyhláškou nesouhlasí
Pokáceli les, starosta se zlobí
Rodinná síť se rozšiřuje
Rozšíří kapacitu školky
Sudice a Chrudichromy jsou proti výstavbě R43
Vystaví drobotinu
Zaorávky jen v nížinách
Zebra se za tebe nerozhlédne
Rubrika: Kultura
19. ročník Dnů evropského filmu
ADOLF BORN, AUTOR NEJEN MACHA A ŠEBESTOVÉ VYSTAVUJE V POLIČCE
Bartákovy fotografie v Galerii OK
Obrazy na zámku
POZVÁNÍ NA KVĚTNOVOU VÝSTAVU MIROSLAVA NETÍKA
Premiéra filmu Rok konopí /Year of Mari©huana za účasti tvůrců
Premiéra v Rájci
SATYRYKON 2011 Galerie města Blanska, 5. 5. – 31. 5. 2012
Satyrykon Legnica 2011, Galerie města Blanska
Rubrika: Sport
Boj o Hawai je tady
Boskovice s debaklem
Dálkařský bronz
Kadetky do ligy nepostoupily
Medaile i osobní rekordy
Nejlepší dorost mají ve Svitávce
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 19. a 27. kolo
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 20. a 28. kolo
Pro postup udělají vše
První liga hokejistů odstartovala
Třetí derby ovládlo Blansko
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko - 18. kolo
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko - 19. kolo
Využili přesilovku
Vzpěrači druzí, Mareček v Turecku
Záchrana se Rájci vzdaluje
Rubrika: Představujeme
Ochutnejte Řecko v taverně Crepes v Boskovicích
Svatopluk Dračka zasvětil život záchranářství
Rubrika: Černá kronika
Policie INFORMUJE
Rubrika: Napsali nám
Andersenova noc v Benešově
Autem až na konec světa. Expedice i po roce pokračuje
Běžte správnou cestou
BRANOU MUZEA DO POHÁDKY
Brněnský koncert Lucie Bílé se přesouvá na 6.5.2012!
ČSŽ SUCHÝ ZNOVU NA FLO’ŘE
Den Země
Evropský den melanomu a Den otevřených dveří kožního oddělení v Nemocnici Blansko
Experti v Brně radí, jak dotace a realizaci investic v České republice
Hejtman Michal Hašek jednal s velvyslancem USA
Hendikepovaní bojují za speciální dopravu
Hradní jarmark na Svojanově již popáté
Informace pro členy ČZS a ostatní zájemce
JINÁ PROCHÁZKA židovskou čtvrtí v Boskovicích
Kraj rozšíří pomoc znevýhodněným mikroregionům
Kraj se dohodl s VZP – žádná krajská nemocnice v JMK se nezruší
Lichtenštejnské stezky otevíráme 5. května
Michael Burian natočil klip v Americe
Moderní kožní stacionář Nemocnice Blansko v provozu
Náměstek hejtmana Stanislav Juránek předal první jmenovací dekrety ředitelům škol
Nízkou fluktuací zaměstnanců se nemocnice přibližuje evropskému průměru
Obrat Cleverlance Group vzrostl meziročně bezmála o 180 milionů
Pohár Josefa Masopusta-krajské finále
Pozvánka do CBM - ADOLF BORN Nejen Mach a Šebestová
Pozvánka do CBM v Poličce - KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!
Pozvánka na vyhlášení celostátního kola biologické olympiády
Pozvánka na výstavu do Letovic
Pozvánka na VÝSTAVU JARNÍCH KVĚTIN
Pozvánka_Babiš v Brně - přednáška studentům o Cestě ke slávě
Projekt SoMoPro se představí v Moskvě
Před 110 lety se narodil Bedřich Rozehnal
Přeložení koncertu 26.4. Lucie Bílé v Brně
Putující kontejner odvezl z Jihomoravského kraje v roce 2011 téměř 33 tisíc kg elektroodpadu
Rada jmenovala další ředitele středních škol
Rada schválila dotační program pro včelaře
Rada schválila vyhlášení výzvy v Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost
Reakce na článek
SRDCE DRAHANSKÉ VRCHOVINY - čtení na pokračování_díl 4
Stavba Multifunkčního centra na zámku Lednice má zelenou
Šance pro dobré projekty na rozvoj Moravského krasu
Úspěch našich studentů
Víte, že ....
Výsledky celostátního kola biologické olympiády
Žijeme spolu! Konference nabídne zkušenosti odborníků i koncert Hradišťanu
Čtrnáctideník RegionPress Boskovice © 2024. Bez písemného souhlasu redakce není
možné zveřejněné informace jakkoliv šířit
Tento projekt připravilo
|