Nasazení rozhodčích OFS Blansko 24. kolo 24. – 25. 5. 2008
Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 15/2008, vloženo dne 16.05.2008
[Stálý odkaz na článek]
24. kolo soutěží OFS Blansko hrané ve dnech 24. – 25. 5. 2008 + PŘEDEHRÁVKA Úřední začátek soutěží mužů – neděle 25. 5. v 16.30, dorostu – neděle 25. 5. ve 14.15, žáků – neděle 25. 5 v 10.00. Číslo zápasu
| Domácí
| Hosté
| Datum a čas utkání
| Hlavní rozhodčí utkání
| Asistent rozhodčího 1
| Asistent rozhodčího 2
| Delegát svazu
| Hřiště
| Pozn.
|
MUŽI A1A II. třída – OP, muži
|
A1A 2401
| Bořitov
| Drnovice
| Ne, 25. 5., 16.30
| Kocák
| Slezák
| Grenar
|
|
|
|
A1A 2402
| Vísky
| Boskovice B
| Ne, 25. 5., 16.30
| Hřebíček J.
| Pernica
| Šebela V.
|
|
|
|
A1A 2403
| V. Opatovice
| Blansko B
| Ne, 25. 5., 16.30
| OFS Svitavy
| OFS Svitavy
| OFS Svitavy
|
|
|
|
A1A 2404
| Lipovec
| Jedovnice
| Ne, 25. 5., 16.30
| OFS Brno - venkov
| OFS Brno - venkov
| Pivoda
|
|
|
|
A1A 2405
| Kotvrdovice
| Sloup
| Ne, 25. 5., 16.30
| Buček
| Mořkovský
| Borek
|
|
|
|
A1A 2406
| Rudice
| Doubravice
| So, 24. 5., 16.30
| Zouhar F.
| Kocák
| Barák
|
|
|
|
A1A 2407
| Lysice
| Kořenec
| Ne, 25. 5., 16.30
| Jalový
| Flek
| Hlubinka
|
|
|
|
A2A III. třída, muži
|
A2A 2401
| Olomučany
| Ráječko B
| Ne, 25. 5., 16.30
| Zouhar F.
| Karandyszewsky
|
|
|
|
|
A2A 2402
| Vysočany
| Vavřinec
| Ne, 25. 5., 16.30
| Kučírek
| Nečas
|
|
|
|
|
A2A 2403
| Šošůvka
| Úsobrno
| Ne, 25. 5., 16.30
| Švancara
| Ševčík
|
|
|
|
|
A2A 2404
| Knínice
| Lipůvka
| Ne, 25. 5., 16.30
| OFS Svitavy
| OFS Svitavy
|
|
|
|
|
A2A 2405
| Olešnice B
| Kunštát B
| So, 24. 5., 16.30
| Rek st.
| Machala
| Brach
|
|
|
|
A2A 2406
| Skalice
| Adamov
| Ne, 25. 5., 16.30
| Nejezchleb
| Strya st.
|
|
|
|
|
A2A 2407
| Ostrov
| Vilémovice
| Ne, 25. 5., 16.30
| OFS Brno - venkov
| OFS Brno - venkov
|
|
|
|
|
A3A IV. třída, muži
|
A3A 2401
| Bořitov B
| Lažany
| Ne, 25. 5., 14.15
| Slezák
| Kocák
| Grenar
|
|
|
|
A3A 2402
| Vranová
| Benešov
| Ne, 25. 5., 16.30
| Pospíšil Jiří
|
|
|
|
|
|
A3A 2403
| Šošůvka B
| Svitávka
| So, 24. 5., 16.30
| Flek
| Hřebíček J.
| Musil
|
|
|
|
A3A 2404
| Letovice B
| Valchov
| So, 24. 5., 16.30
| Kučírek
| Nečas
| Pospíšil Jiří
|
|
|
|
A3A 2405
| Lažánky
| Cetkovice
| Ne, 25. 5., 16.30
| Pinkava
|
|
|
|
|
|
A3A 2406
| Lomnice
| Doubravice B
| Ne, 25. 5., 16.30
| Rek ml.
| Pokorný
|
|
|
|
|
A3A 2407
| Voděrady
| Kořenec B
| Ne, 25. 5., 16.30
| Stloukal
|
|
|
|
|
|
DOROST C1A II. třída – OP
|
C1A 2401
| Olomučany
| Vavřinec
| Ne, 25. 5., 14.15
| Karandyszewsky
|
|
|
|
|
|
C1A 2402
| Lipovec
| Vísky
| Ne, 25. 5., 14.15
| Pivoda
|
|
|
|
|
|
C1A 2403
| Rudice
| Ráječko
| So, 24. 5., 14.15
| Barák
|
|
|
|
|
|
C1A 2404
| Skalice
| Lažany
| Ne, 25. 5., 14.15
| Strya st.
|
|
|
|
|
|
C1A 2405
| Sloup
| Svitávka
| So, 24. 5., 16.30
| Štěpánek
|
|
|
|
|
|
C1A 2406
| Adamov
| Černá Hora
| So, 24. 5., 10.00
| Barák
|
|
|
|
|
|
C1A 2407
| Lysice
| Lipůvka
| Ne, 25. 5., 14.15
| Hlubinka
|
|
|
|
|
|
C1A 2408
| Kořenec
| Jedovnice
| So, 24. 5., 16.30
| Divácký
|
|
|
|
|
|
C1A 2409
| Doubravice
| Kunštát
| So, 24. 5., 14.15
| Šebela V.
|
|
|
|
|
|
ŽÁCI E1A – Grena OP žáci, skupina „A“
|
E1A 2401
| Ostrov
| Ráječko
| Ne, 25. 5., 10.00
| Zouhar F.
|
|
|
|
|
|
E1A 2402
| Šošůvka
| Černá Hora
| So, 24. 5., 14.15
| Musil
|
|
|
|
|
|
E1A 2404
| Blansko B
| Jedovnice
| Ne, 25. 5., 10.00
| Barák
|
|
|
|
|
|
E1A 2405
| Kotvrdovice
| Sloup
| Ne, 25. 5., 10.00
| Ševčík
|
|
|
|
|
|
E1A 2406
| Rudice
| Adamov
| So, 24. 5., 10.00
| Hřebíček J.
|
|
|
|
|
|
E1A 2407
| Rájec-Jestřebí
| Olomučany
| Čt, 22. 5., 17.00
| Flek
|
|
|
|
|
|
E1A – Grena OP žáci, skupina „B“
|
E1B 2401
| Voděrady
| Drnovice
| So, 24. 5., 15.00
| Pernica
|
|
|
|
|
|
E1B 2402
| Vísky
| Benešov
| Ne, 25. 5., 10.00
| Grenar
| Slezák
|
|
|
|
|
E1B 2403
| V. Opatovice
| Svitávka
| So, 24. 5., 16.30
| Šebela M.
|
|
|
|
|
|
E1B 2404
| Knínice
| Lipůvka
| Ne, 25. 5., 10.00
| Pinkava
|
|
|
|
|
|
E1B 2406
| Boskovice B
| Doubravice
| Ne, 25. 5., 10.00
| Hlubinka
|
|
|
|
|
|
E1B 2407
| Lysice
| Cetkovice
| Ne, 25. 5., 10.00
| Borek
|
|
|
|
|
|
Výměny s OFS, AR2 pro JmkFS a delegace rozhodčích vyšších soutěží
|
KP dorostu, 24. kolo
|
KP dorost (st. + ml.)
| Boskovice
| Slatina
| So, 24. 5., 10.00 + 12.15
| Machala
| Brach
| Rek st.
|
|
| AR 2
|
Výměna s OFS BRNO – VENKOV (22. kolo, úřední začátek v 16.30 )
|
II. tř. – OP A1A 2207
| Prštice
| Měnín
| Ne, 25. 5., 16.30
| Sychra
| Divácký
|
|
|
| SD 1
|
III. tř. – „B“ A2B 2203
| Veverské Knínice
| Lažánky
| Ne, 25. 5., 16.30
| Manoušek R.
| Skoták
|
|
|
| SD 1
|
Výměna s OFS SVITAVY (22. kolo, úřední začátek v 17.00 )
|
II. tř. - OP A1A 2201
| Metra Linhartice
| TJ Radiměř
| So, 24. 5., 17.00
| Jalový
| Hlubinka
|
|
| Radiměř
| SD 2
|
III. tř. – „A“ A2A 2202
| SK Rohozná
| TJ Hradec nad Svitavou
| So, 24. 5., 17.00
| Rek ml.
| Slezák
| Sychra
|
|
| SD 2
|
Obsazení vyšších soutěží (soutěže ČMFS – ŘKFM, JmKFS)
|
MSD/D
| Blansko
| Třebíč
| So, 24. 5., 16.30
| Krasula
| Kantor
| Kratochvíl
|
|
|
|
MSD/D
| Rájec-Jestřebí
| Havlíčkův Brod
| Ne, 25. 5., 16.30
| Trávníček Milan
| Sedlář
| Chabiča
|
|
|
|
1.B./A
| Letovice
| Dražovice
| Ne, 25. 5., 16.30
| Hřava
| Vacek
| Machala
|
|
|
|
1.B./A
| Olešnice
| Kunštát
| Ne, 25. 5., 16.30
| Krchňák
| Krejčíř
| Šebela M.
|
|
|
|
1.tř. dor./A
| V. Opatovice
| Čebín
| So, 24. 5., 14.15
| Šebela M.
|
|
|
|
|
|
1.tř. dor./A
| Letovice
| St. Lískovec
| Ne, 25. 5., 14.15
| Machala
|
|
|
|
|
|
1.tř. dor./A
| Olešnice
| Bosonohy
| Ne, 25. 5., 14.15
| Šebela M.
|
|
|
|
|
|
1.tř. dor./A
| Kotvrdovice
| Žebětín
| Ne, 25. 5., 14.15
| Buček
|
|
|
|
|
|
1.tř. dor./A
| Rájec-Jestřebí
| Kuřim
| Ne, 25. 5., 14.15
| Strya ml.
|
|
|
|
|
|
1.tř.žáci/A (st. + ml.)
| Blansko
| Slavkov
| So, 24. 5., 13.30 + 12.00
| Nejezchleb
|
|
|
|
|
|
1.tř.žáci/A (st. + ml.)
| Letovice
| Rousínov
| So, 24. 5., 9.00 + 10.45
| Šebela M.
|
|
|
|
|
|
MSLŽ/C
| Kotrvdovice
| Drnovice
| So, 24. 5., 16.30
| Bártová
| Hanáková
| Mikauš
|
|
|
|
Předehrávka – DOROST, 31. Kolo, Pá 30. 5. 2008 C1A II. třída – OP
|
C1A 3101
| Adamov
| Olomučany
| Pá, 30. 5., 17.00
| Stloukal
|
|
|
|
|
|
C1A 3102
| Lysice
| Sloup
| Pá, 30. 5., 17.00
| Nečas
|
|
|
|
|
|
C1A 3103
| Kořenec
| Skalice
| Pá, 30. 5., 17.00
| Slezák
|
|
|
|
|
|
C1A 3104
| Doubravice
| Rudice
| Pá, 30. 5., 17.00
| Pernica
|
|
|
|
|
|
C1A 3105
| Kunštát
| Lipovec
| Pá, 30. 5., 17.00
| Pospíšil Jiří
|
|
|
|
|
|
C1A 3106
| Jedovnice
| Vavřinec
| Pá, 30. 5., 17.00
| Šebela M.
|
|
|
|
|
|
C1A 3107
| Lipůvka
| Vísky
| Pá, 30. 5., 17.00
| Kocák
|
|
|
|
|
|
C1A 3108
| Černá Hora
| Ráječko
| Pá, 30. 5., 17.00
| Kučírek
|
|
|
|
|
|
C1A 3109
| Svitávka
| Lažany
| Pá, 30. 5., 17.00
| Pinkava
|
|
|
|
|
|
ZPRÁVY KOMISE ROZHODČÍCH A DELEGÁTŮ
|
1) 30. 5. sehraje Fotbalová XI. Rozhodčích OFS Blansko utkání proti Fotbalové XI. Rozhodčích OFS Brno-Venkov, utkání se uskuteční v Mělčanech se začátkem v 17.30. Rozhodčí potvrdí svoji účast či neúčast do 21. května u p. Jalového. Nominace na utkání : Barák, Borek, Divácký, Ducháček, Flek, Hlubinka, Hřebíček Jan, Karandyszewsky, Kosička, Manoušek R., Nejezchleb, Pivoda, Pospíšil Josef, Rek st., Skoták, Strya ml., Strya st., Svoboda D., Svoboda V., Sychra, Šebela V. Trenéři : Pokorný, Jalový. Ostatní jsou vítáni.
2) Upozorňujeme rozhodčí, že kovové (slitinové) ortézy jsou zakázaná výstroj hráče.
3) Upozorňujeme R, aby sledovali obsazení v úředním tisku!
4) KRD oznamuje, že rozhodčí Šperková a Všianský ukončili činnost fotbalového rozhodčího.
|
Podobné články:
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 25. kolo - ze dne 04.06.2012 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 24. kolo - ze dne 28.05.2012 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 23. kolo - ze dne 21.05.2012 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 21. kolo - ze dne 09.05.2012 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 20. a 28. kolo - ze dne 02.05.2012 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 19. a 27. kolo - ze dne 23.04.2012 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 18. kolo - ze dne 17.04.2012 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 17. kolo - ze dne 11.04.2012 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 16. kolo - ze dne 03.04.2012 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 15. kolo - ze dne 28.03.2012 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 14. kolo - ze dne 11.11.2011 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 13. kolo - ze dne 02.11.2011 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 11. kolo - ze dne 18.10.2011 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 9. kolo - ze dne 03.10.2011 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 7. kolo - ze dne 20.09.2011 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 6. kolo - ze dne 14.09.2011 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 5. kolo - ze dne 06.09.2011 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - dohrávka - ze dne 23.08.2011 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 3. kolo - ze dne 23.08.2011 (1)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 2. kolo - ze dne 15.08.2011 (1)
Všechny články z tohoto čísla (15/2008):
Rubrika: Zpravodajství
..... i v Českých Budějovicích
Aktuální provozní doba Městských lázní Boskovice pro veřejnost od 12.5. do 18.5. 2008
Aktuální provozní doba Městských lázní Boskovice pro veřejnost od 19.5. do 25.5. 2008
Hadráky zaplavily město
Hrad postavil ptáčník - Boskovice
Hvězdami letošního léta budou koně a Wahurka
Kunštátský hodokvas uctil krále
Letovice ožijí jarmarkem
Mateřinky budou sloužit celé léto
Na náměstí žil pračlověk
Návštěvníci galerie besedovali s autorem
Novinky z Benešova
Novinky z Boskovic
Novinky z Valchova
Opět zahrádkářská poradna
Parní lokomotivy projedou stoletou tratí
Pilný žák Mazánek by dnes propadl
Pleas definitivně zavírá výrobu
Pozvánka na přehlídku modelů
S posledním výstřelem skončilo nesmírné utrpení
Setkání měst s parožím ve znaku
Skauti zavzpomínali nad fotografiemi
Slavnostní koncert BROLNu k 85. výročí založení Českého rozhlasu
Studenti předváděli svůj um .....
Světili prapor i auto
Ve Valchově to žije díky aktivitě tělovýchovné jednoty
Velen brouzdal městěm
Výstup na rozhlednu odmění vybrané pamlsky
Zámek plný jiřin - Rájec nad Svitavou
Židovská olympiáda bude letos v Boskovicích
Rubrika: Kultura
Inspirace pro nevěsty
Jazz zazní ve skleníku
Prodejní výstava potěší milovníky umění
Tulipány rozsvítily opatovický zámek
Rubrika: Sport
Apos Blansko si zkomplikoval postup
Divize - skupina D
Golfové míčky létaly vstříc prvním slunečním paprskům
Javoříčko popatnácté
Junioři na kolech jsou čtvrtí v Evropě
Mladí sportovci z Polska si zařádili nejen pod vysokou sítí, ale i v plaveckém bazénu
Modely raket vzdorovaly bezvětří
Moravec Czech MTB team zazářil v Teplicích
Nasazení rozhodčích OFS Blansko 23. kolo 17. – 18. 5. 2008
Nasazení rozhodčích OFS Blansko 24. kolo 24. – 25. 5. 2008
Nobica prohrála ve Žďáru
Nobica rozhodla v závěru
Nobice unikla remíza
Odstartovaly tenisové soutěže dospělých
Sportovci pod vysokou sítí bilancují
Vorlický: Potřebujeme ještě 4 až 5 bodů
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko – 15. kolo mužů, 28. kolo dorostu - 8. 5. 2008
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko – 22. kolo, 10. – 11. 5. 2008
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko – 23. kolo, 17. - 18. 5. 2008
Výzva pro RYBÁŘE
Vzpěrači už vzhlížejí k finále
Rubrika: Představujeme
„Mira Kubín – nejen písničkář“
Rubrika: Černá kronika
Čtrnáctiletá násilnice zaútočila nožem
Sebevrah skončil v přehradě
Svodky MP Boskovice
Rubrika: Napsali nám
"Zlatá udice" na rybníce ve Skalici
Další soutěže v Městských lázních
DOBRÁ AKCE
Jarní koncert jarně osvěžil
Kondolence
Létající košťata
Mateřská školka hýří barvami
Návštěva partnerského města Levice
výzva: HLEDÁ NOVÉHO PÁNA
Rubrika: Právník radí
IV. Ochrana spotřebitele
Čtrnáctideník RegionPress Boskovice © 2024. Bez písemného souhlasu redakce není
možné zveřejněné informace jakkoliv šířit
Tento projekt připravilo
|