| Plavecký bazén
| Rekreační bazén
|
|
|
|
|
|
Čtvrtek 12.10.
| 6:30 – 7:30 7:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 13:00 13:00 – 15:30 15:30 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 21:00
| Plav. oddíl 1 dráha+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecká škola STP Blansko +VEŘEJNOST VEŘEJNOST Elite Sport 1 dráha+VEŘEJNOST Plavecký oddíl VEŘEJNOST
| 10:00 - 11:00 11:00 - 16:30 16:30 - 18:00 18:00 - 21:00
| Betany + Emanuel VEŘEJNOST TJ Rytmus VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pátek 13.10.
| 6:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 13:30 13:30 – 14:30 14:30 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Dětská léčebna Křetín VEŘEJNOST Plavecký oddíl Letovické strojírny VEŘEJNOST
| 11:00 - 13:30 13:30 - 14:30 14:30 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 21:00
| VEŘEJNOST Dět. léčebna Křetín VEŘEJNOST Letovické strojírny VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Sobota 14.10.
| 10:00 – 11:00 11:00 – 14:00 14:00 – 15:00 15:00 – 21:00
| Dětská léčebna Ostrov VEŘEJNOST ALPS VEŘEJNOST
| 10:00 - 11:00 11:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 21:00
| Dět. léč. Ostrov VEŘEJNOST ALPS VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Neděle 15.10.
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pondělí 16.10.
| 15:30 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 20:00
| Minerva Plavecký oddíl VEŘEJNOST
| 9:00 – 10:30 15:30 - 16:30 16:30 - 20:00
| Plavecká škola Minerva VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Úterý 17.10.
| 6:00 – 6:30 6:30 – 7:30 7:30 – 8:30 11:00 – 14:00 14:00 – 15:30 15:30 – 16:00 16:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plav. oddíl 1 dráha +VEŘEJNOST VEŘEJNOST VEŘEJNOST Pedagogická škola TJ Rytmus 2 dráhy +VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecký oddíl Benestav VEŘEJNOST
| 8:30 – 11:00 11:00 – 16:00 16:00 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| TJ Rytmus VEŘEJNOST TJ Rytmus Benestav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Středa 18.10.
| 6:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 13:30 13:30 – 14:30 14:30 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Gymnáz.(3 dráhy)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecký oddíl Nemocnice Letovice VEŘEJNOST
| 11:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 21:00
| VEŘEJNOST Nem. Letovice VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Čtvrtek 19.10.
| 6:30 – 7:30 7:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 13:00 13:00 – 15:30 15:30 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 21:00
| Plav. oddíl 1 dráha+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecká škola STP Blansko +VEŘEJNOST VEŘEJNOST Elite Sport (1 dráha)+VEŘEJNOST Plavecký oddíl VEŘEJNOST
| 10:00 – 11:00 11:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 21:00
| Betany + Emanuel VEŘEJNOST TJ Rytmus VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pátek 20.10.
| 6:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 13:30 13:30 – 14:30 14:30 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Dětská léčebna Křetín VEŘEJNOST Plavecký oddíl Bodos VEŘEJNOST
| 11:00 – 13:30 13:30 – 14:30 14:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Dět. léčebna Křetín VEŘEJNOST Bodos VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Sobota 21.10.
| 10:00 – 11:00 11:00 – 21:00
| Dětská léčebna Ostrov VEŘEJNOST
| 10:00 - 11:00 11:00 - 21:00
| Dětská léč. Ostrov VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Neděle 22.10.
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
|