Nasazení rozhodčích OFS Blansko - 20. kolo
Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 14/2008, vloženo dne 29.04.2008
[Stálý odkaz na článek]
20. kolo soutěží OFS Blansko hrané ve dnech 26. – 27. 4. 2008 + PŘEDEHRÁVKA Úřední začátek soutěží mužů – neděle 27. 4. v 16.00, dorostu – neděle 27. 4. ve 13.45, žáků – neděle 27. 4. v 10.00. Číslo zápasu
| Domácí
| Hosté
| Datum a čas utkání
| Hlavní rozhodčí utkání
| Asistent rozhodčího 1
| Asistent rozhodčího 2
| Delegát svazu
| Hřiště
| Pozn.
|
MUŽI A1A II. třída – OP, muži
|
A1A 2001
| Bořitov
| V. Opatovice
| So, 26. 4., 16.00
| Jalový
| Slezák
| Musil
|
|
|
|
A1A 2002
| Lipovec
| Vísky
| Ne, 27. 4., 16.00
| Kučírek
| Pospíšil Jiří
| Pivoda
|
|
|
|
A1A 2003
| Kotvrdovice
| Drnovice u Lys.
| Ne, 27. 4., 16.00
| Vala
| Hřebíček Jan
| Všianský
|
|
|
|
A1A 2004
| Rudice
| Boskovice B
| So, 26. 4., 16.00
| Mořkovský
| Borek
| Štěpánek
|
|
|
|
A1A 2005
| Lysice
| Blansko B
| Ne, 27. 4., 16.00
| OFS Brno-Venkov
| OFS Brno-Venkov
| Mořkovský
|
|
|
|
A1A 2006
| Kořenec
| Jedovnice
| Ne, 27. 4., 16.00
| Zouhar F.
| Stloukal
| Rek ml.
|
|
|
|
A1A 2007
| Doubravice
| Sloup
| Ne, 27. 4., 16.00
| OFS Svitavy
| OFS Svitavy
| OFS Svitavy
|
|
|
|
A2A III. třída, muži
|
A2A 2001
| Olomučany
| Šošůvka
| Ne, 27. 4., 16.00
| Štěrba
| Karandyszewsky
| Ducháček
|
|
|
|
A2A 2002
| Knínice
| Vysočany
| Ne, 27. 4., 16.00
| OFS Svitavy
| OFS Svitavy
|
|
|
|
|
A2A 2003
| Olešnice B
| Ráječko B
| So, 26. 4., 16.00
| Pospíšil Jiří
| Kučírek
|
|
|
|
|
A2A 2004
| Skalice
| Vavřinec
| Ne, 27. 4., 16.00
| OFS Brno-Venkov
| OFS Brno-Venkov
| Kocák
|
|
|
|
A2A 2005
| Ostrov
| Úsobrno
| Ne, 27. 4., 16.00
| Nečas
| Hlubinka
|
|
|
|
|
A2A 2006
| Vilémovice
| Lipůvka
| Ne, 27. 4., 16.00
| Švancara
| Borek
| Pokorný
|
|
|
|
A2A 2007
| Adamov
| Kunštát B
| Ne, 27. 4., 16.00
| Manoušek R.
| Bednář Jan
|
|
|
|
|
A3A IV. třída, muži
|
A3A 2001
| Bořitov B
| Šošůvka B
| So, 26. 4., 13.45
| Slezák
| Musil
| Jalový
|
|
|
|
A3A 2002
| Letovice B
| Vranová
| So, 26. 4., 16.00
| Pinkava
| Šebela V.
| Nečas
|
|
|
|
A3A 2003
| Lažánky
| Lažany
| Ne, 27. 4., 16.00
| Sychra
|
|
|
|
|
|
A3A 2004
| Lomnice
| Benešov
| Ne, 27. 4., 16.00
| Strya st.
|
|
|
|
|
|
A3A 2005
| Voděrady
| Svitávka
| Ne, 27. 4., 16.00
| Šebela V.
| Brach
|
|
|
|
|
A3A 2006
| Kořenec B
| Valchov
| Ne, 27. 4., 13.45
| Stloukal
| Zouhar F.
| Rek ml.
|
|
|
|
A3A 2007
| Doubravice B
| Cetkovice
| So, 26. 4., 16.00
| Hřebíček Jan
| Karandyszewsky
|
|
|
|
|
DOROST C1A II. třída – OP
|
C1A 2001
| Olomučany
| Rudice
| Ne, 27. 4., 13.45
| Karandiszewski
|
|
|
|
|
|
C1A 2002
| Skalice
| Lipovec
| Ne, 27. 4., 13.45
| Kocák
|
|
|
|
|
|
C1A 2003
| Sloup
| Vavřinec
| So, 26. 4., 16.00
| Zouhar F.
|
|
|
|
|
|
C1A 2004
| Adamov
| Vísky
| Ne, 27. 4., 13.45
| Bednář Jan
|
|
|
|
|
|
C1A 2005
| Lysice
| Ráječko
| Ne, 27. 4., 13.45
| Mořkovský
|
|
|
|
|
|
C1A 2006
| Kořenec
| Lažany
| So, 26. 4., 16.00
| Hlubinka
|
|
|
|
|
|
C1A 2007
| Doubravice
| Svitávka
| So, 26. 4., 13.45
| Karandiszewski
|
|
|
|
|
|
C1A 2008
| Kunštát
| Černá Hora
| So, 26. 4., 10.00
| Borek
|
|
|
|
|
|
C1A 2009
| Jedovnice
| Lipůvka
| Ne, 27. 4., 13.45
| Hřebíček Jan
| Všianský
|
|
|
|
|
ŽÁCI E1A – Grena OP žáci, skupina „A“
|
E1A2001
| Ostrov
| Lipovec
| Ne, 27. 4., 10.00
| Stloukal
|
|
|
|
|
|
E1A2002
| Blansko B
| Šošůvka
| Ne, 27. 4., 10.00
| Všianský
|
|
|
| ul. Údolní
|
|
E1A2003
| Kotvrdovice
| Ráječko
| Ne, 27. 4., 10.00
| Pospíšil Josef
|
|
|
|
|
|
E1A2004
| Rudice
| Černá Hora
| So, 26. 4., 13.30
| Štěpánek
|
|
|
|
|
|
E1A2006
| Olomučany
| Jedovnice
| Ne, 27. 4., 11.45
| Karandiszewski
|
|
|
|
|
|
E1A2007
| Adamov
| Sloup
| Ne, 27. 4., 10.00
| Bednář Jan
|
|
|
|
|
|
E1A – Grena OP žáci, skupina „B“
|
E1B2001
| Voděrady
| V. Opatovice
| So, 26. 4., 15.00
| Ducháček
|
|
|
|
|
|
E1B2002
| Knínice
| Vísky
| Ne, 27. 4., 10.00
| Šebela V.
|
|
|
|
|
|
E1B2004
| Boskovice B
| Benešov
| So, 26. 4., 15.00
| Stloukal
|
|
|
|
|
|
E1B2005
| Lysice
| Svitávka
| Ne, 27. 4., 10.00
| Mořkovský
|
|
|
|
|
|
E1B2006
| Cetkovice
| Lipůvka
| Ne, 27. 4., 14.00
| Slezák
|
|
|
|
|
|
E1B2007
| Doubravice
| Kunštát
| Ne, 27. 4., 10.00
| Štěrba
|
|
|
|
|
|
Výměny s OFS, AR2 pro JmkFS a delegace rozhodčích vyšších soutěží
|
Výměna s OFS BRNO – VENKOV (18. kolo, úřední začátek v 16.00)
|
II. tř. – OP A1A 1803
| Šlapanice B
| Střelice
| So, 26. 4., 16.00
| Sychra
| Všianský
|
|
|
| SD 1
|
III. tř. – „A“ A2A 1804
| Kobylnice
| Ochoz
| So, 26. 4., 16.00
| Rek st.
| Šperková
|
|
|
| SD 1
|
II. tř. – OP A1A 1802
| Zbraslav
| Mělčany
| Ne, 27. 4., 16.00
| Rek st.
| Jalový
|
|
|
| SD 3
|
III. tř. – „B“ A2B 1801
| Zastávka B
| Vev. Knínice
| Ne, 27. 4., 16.00
| Flek
| Skoták
|
|
|
| SD 3
|
Výměna s OFS SVITAVY (18. kolo, úřední začátek v 16.30)
|
II. tř. - OP A1A 1806
| Sokol DlouháLoučka
| TJ Jaroměřice
| So, 26. 4., 16.30
| Divácký
| Flek
| Bednář J.
|
|
| SD 2
|
III. tř. – „A“ A2A 1806
| Sokol Třebařov
| Sokol Opatovec
| So, 26. 4., 16.30
| Pokorný
| Manoušek R.
|
|
|
| SD 2
|
AR2 pro soutěže ČMFS (ŘKM) a JmKFS
|
KP Dorost (st. + ml.), 20. kolo
|
| Boskovice
| Vyškov B
| So, 26. 4., 10.00 + 12.15
| Podaný
| Kučera
| Stloukal
|
|
| AR 2
|
MSLŽ – sk. „C“, 16. kolo
|
J1C 1604
| Kotvrdovice
| 1. FC Brno B
| So, 26. 4., 16.00
| Donnenberger
| Kocák
| Ševčík
|
|
| AR 2
|
Obsazení vyšších soutěží (soutěže ČMFS – ŘKFM, JmKFS)
|
MSD/D
| Rájec-Jestřebí
| Vyškov
| Ne, 27. 4., 16.00
| Beneš Jar.
| Sláma
| Tomášek
| Hrkal
|
|
|
1.B/A
| Letovice
| Soběšice
| Ne, 27. 4., 16.00
| Šerfozo
| Tománek
| Nejezchleb
|
|
|
|
1.B/A
| Olešnice
| Bystrc B
| Ne, 27. 4., 16.00
| Mayer
| Zima
| Kosička
|
|
|
|
MSLŽ/C
| Drnovice u Lys.
| Kunštát
| So, 26. 4., 16.00
| Fojt
| Hanáková
| Kopetka
|
|
|
|
MSLŽ/C
| Lažany
| Jihlava
| Ne, 27. 4., 13.00
| Beneš Jiří
| Brach
| Šebela V.
|
|
|
|
1.tř. dor./A
| Letovice
| Kohoutovice
| Ne, 27. 4., 13.45
| Nejezchleb
|
|
|
|
|
|
1.tř. dor./A
| Olešnice
| Drnovice u Lys.
| Ne, 27. 4., 13.45
| Kosička
|
|
|
|
|
|
1.tř. dor./A
| Kotvrdovice
| MS Brno
| Ne, 27. 4., 13.45
| Vala
|
|
|
|
|
|
1.tř. dor./A
| Rájec-Jestřebí
| Čebín
| Ne, 27. 4., 13.45
| Pospíšil Josef
|
|
|
|
|
|
1.tř. žáci/A (st. + ml.)
| FC Dosta Brno Bystrc-Kníničky
| ČAFC Brno - Židenice
| So, 26. 4., 9.00 + 10.45
| Pospíšil Josef
|
|
|
| Lipůvka
|
|
POZOR! Předehrávka, 29. kolo II. třídy OP dorostu POZOR! Úřední začátek – čtvrtek, 1. 5. v 16.30. DOROST, předehrávka 29. kola C1A II. třída – OP
|
C1A 2901
| Lysice
| Olomučany
| Čt, 1. 5., 16.30
| Pospíšil Jiří
|
|
|
|
|
|
C1A 2902
| Kořenec
| Adamov
| Čt, 1. 5., 16.30
| Hlubinka
|
|
|
|
|
|
C1A 2903
| Doubravice
| Sloup
| Čt, 1. 5., 16.30
| Nečas
|
|
|
|
|
|
C1A 2904
| Kunštát
| Skalice
| Čt, 1. 5., 16.30
| Kučírek
|
|
|
|
|
|
C1A 2905
| Jedovnice
| Rudice
| Čt, 1. 5., 16.30
| Sychra
|
|
|
|
|
|
C1A 2906
| Lipůvka
| Lipovec
| Čt, 1. 5., 16.30
| Stloukal
|
|
|
|
|
|
C1A 2907
| Černá Hora
| Vavřinec
| Čt, 1. 5., 16.30
| Bednář Jan
|
|
|
|
|
|
C1A 2908
| Svitávka
| Vísky
| Čt, 1. 5., 16.30
| Borek
|
|
|
|
|
|
C1A 2909
| Lažany
| Ráječko
| Čt, 1. 5., 16.30
| Hřebíček Jan
|
|
|
|
|
|
POZOR! Předehrávka, 16. kolo , GRENA OP žáci POZOR! Úřední začátek – čtvrtek, 1. 5. ve 14.00. ŽÁCI, předehrávka 16. kola E1A – Grena OP žáci, skupina „A“
|
E1A1601
| Ostrov
| Kotvrdovice
| Čt, 1. 5., 10.00
| Kučírek
|
|
|
|
|
|
E1A1602
| Rudice
| Blansko B
| Čt, 1. 5., 14.00
| Sychra
|
|
|
|
|
|
E1A1603
| Rájec-Jestřebí
| Lipovec
| Čt, 1. 5., 10.00
| Nečas
|
|
|
|
|
|
E1A1604
| Olomučany
| Šošůvka
| Čt, 1. 5., 14.00
| Barák
|
|
|
|
|
|
E1A1605
| Adamov
| Ráječko
| Čt, 1. 5., 10.30
| Sychra
|
|
|
|
|
|
E1A1606
| Sloup
| Černá Hora
| Čt, 1. 5., 10.00
| Pospíšil Jiří
|
|
|
|
|
|
E1A – Grena OP žáci, skupina „B“
|
E1B1602
| Boskovice B
| Knínice
| St, 23. 4., 16.00
| Musil
|
|
|
|
|
|
E1B1603
| Lysice
| V. Opatovice
| Čt, 1. 5., 14.00
| Pospíšil Jiří
|
|
|
|
|
|
E1B1604
| Cetkovice
| Vísky
| Čt, 1. 5., 14.00
| Hlubinka
|
|
|
|
|
|
E1B1605
| Doubravice
| Drnovice u Lys.
| Čt, 1. 5., 14.00
| Nečas
|
|
|
|
|
|
E1B1606
| Kunštát
| Benešov
| Čt, 1. 5., 14.30
| Kučírek
|
|
|
|
|
|
E1B1607
| Lipůvka
| Svitávka
| Čt, 1. 5., 14.00
| Stloukal
|
|
|
|
|
|
POZOR! Předehrávka, 22. kolo , GRENA OP žáci POZOR! ŽÁCI, předehrávka 22. kola E1A – Grena OP žáci, skupina „B“
|
E1A 2205
| Boskovice B
| Lipůvka
| St, 30. 4., 16.00
| Hlubinka
|
|
|
|
|
|
ZPRÁVY KOMISE ROZHODČÍCH A DELEGÁTŮ
|
KRD na základě nabídky JmKFS projednala účast R na mimořádném semináři – tento seminář bude nabídnut R : Karandiszewski, Všianský, Šperková, Pernica, Štěrba, Hlubinka, Rek ml., Bednář Jan – seminář se uskuteční, ve čtvrtek, 8. května 2008 od 9 hod., v Šitbořicích.
|
Podobné články:
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 25. kolo - ze dne 04.06.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 24. kolo - ze dne 28.05.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 23. kolo - ze dne 21.05.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 21. kolo - ze dne 09.05.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 20. a 28. kolo - ze dne 02.05.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 19. a 27. kolo - ze dne 23.04.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 18. kolo - ze dne 17.04.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 17. kolo - ze dne 11.04.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 16. kolo - ze dne 03.04.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 15. kolo - ze dne 28.03.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 14. kolo - ze dne 11.11.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 13. kolo - ze dne 02.11.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 9. kolo - ze dne 03.10.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 7. kolo - ze dne 20.09.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 5. kolo - ze dne 06.09.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - dohrávka - ze dne 23.08.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 3. kolo - ze dne 23.08.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 2. kolo - ze dne 15.08.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 30. kolo IV. třídy mužů - ze dne 17.06.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 26. kolo - ze dne 14.06.2011 (2)
Všechny články z tohoto čísla (14/2008):
Rubrika: Zpravodajství
Aktuální provozní doba Městských lázní Boskovice pro veřejnost 5.5. - 11.5. 2008
Aktuální provozní doba Městských lázní Boskovice pro veřejnost od 8.5. do 14.5. 2008
Boskovice mají dvojí důvod k oslavám
Boskovičtí zahrádkáři slaví 50 let založení své organizace
Břehy přehrady Křetínky jsou zase čisté
FREESTYLE SHOW poprvé v Boskovicích
Kunštát uctí českého krále
Letos poprvé ochutnávali aneb ... O víně při víně
Lidé oslavili Den Země
Na placená parkoviště s novými kartami
Na zebru jen bezpečně
Novinky z Boskovic . . . .
Novinky z Kunštátu ....
Novinky z Letovic . . . . z jednání městské rady
Pochoutky na letošní Vánoce nakoupí Letovičtí v Penny Marketu
Růžová jízda proti rakovině prsu zamířila do Brna
Rychlíky v Letovicích ani Adamově zastavovat nebudou
Stíhačky pročísnou oblaky
Škola prokoukne novými okny
Také v Knínicích rozhodují peníze
V Benešově nespí na vavřínech
Výrobci ze střední Moravy drží vysokou laťku
Zjednodušení cestování rodičů s dětmi za hranice
Zubní pohotovost na Boskovicku - KVĚTEN 2008
Rubrika: Kultura
Když se podaří, co se dařit má
Panorama hostí Dny evropského filmu
Prožijte prvomájový večer ve Zvonokosech
RH Big Band rozezněl skleník
V galerii Otakara Kubína vystavuje Emanuel Ranný
Rubrika: Sport
Basketbalisté triumfovali
Boskovické vzpírání: žáci vybojovali dvojnásobné vítězství
Boskovičtí florbalisté zakončili výbornou sezónu
Divize - skupina D
Florbalový Orli znovu bodovali
Hráči šprtce obhájili prvenství
I letos čeká letovické kurty nabitá sezóna
Nasazení rozhodčích OFS Blansko - 20. kolo
Nasazení rozhodčích OFS Blansko 21. kolo
Nasazení rozhodčích OFS Blansko 22. kolo 10. – 11. 5. 2008
Nobica na Rousínov nestačila
Nobica slaví nečekanou výhru
Odešel z našich řad
Úřední zprávy z OFS Blansko
V aprílovém počasí jeli cyklisté Valchovský kameňák
Vorlický chce z hráčů udělat jeden tým
Výběry OFS dosáhly vynikající výsledky
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko – 20. kolo, 26. – 27. 4. 2008
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko – 21. kolo, 3. – 4. 5. 2008
Rubrika: Černá kronika
Svodky Městské Policie Boskovice
Z policejního zápisníku
Rubrika: Napsali nám
A přidám dva kameny…
Máj lásky čas, sladká soutěž Českého rozhlasu Brno
Pálení čarodějnic - původ a historie
Potřetí pro hospic
Vítejte v projektu MAFRA – Studenti čtou a píší noviny.
VÝSTAVA OBRAZŮ ANNY KOCMANOVÉ ZAHÁJENA
Vzpomínka na oblíbeného zpěváka a hudebníka
Žáci Základní školy v Křetíně přivítali jaro
Čtrnáctideník RegionPress Boskovice © 2024. Bez písemného souhlasu redakce není
možné zveřejněné informace jakkoliv šířit
Tento projekt připravilo
|